Siasatan Suhu 3pin Medix DIR-10 Dewasa/Pediatrik/Neonat Baharu
Katalog: Suhu
Jenis Produk: Probe Suhu
Kuantiti Pesanan Minimum: 1PCS
Pensijilan: CE/ ISO13485
Harga: Rundingan
Description/kawalan
3pin Baharu Medix DIR-10 Dewasa/Pediatrik/Neonat Siasatan Suhu
| Warna Kabel | kelabu |
|---|---|
| Diameter Kabel | 4 mm |
| Bahan Kabel | Jaket TPU |
| kategori | Suhu |
| Pensijilan | CE, ISO |
| Saluran | Bujang |
| Penyambung Distal | Bulat, Penyambung 3-Pin, Berkunci |
| Penyambung Proksimal | Penderia Kulit |
| Tanpa lateks | ya |
| Jenis Pembungkusan | Beg |
| Saiz Pesakit | Dewasa/Pediatrik/Neonate |
| Jenis Perintang | Siri NTC |
| steril | Tidak |
| Siri Temp NTC | NTC/R25=2.252K |
| Kadar suhu | 77-113° F (25-45° C) |
| Jumlah Panjang Kabel | 3m |
| Waranti | 12 bulan |


Peringatan:
apabila anda memilih probe suhu perubatan, sila semak dengan teliti perkara di bawah:
sama ada penyambung probe suhu perubatan benar-benar serasi dengan monitor anda?
sama ada pesakit terminal adalah jenis yang betul yang anda mahukan?
juga membekalkan: siasatan suhu perubatan untuk kanak-kanak, dengan penyambung kulit/esofagus/retal, penyambung pakai buang.
Dan pemeriksaan suhu perubatan untuk pelbagai jenama.
Cool tags: probe suhu 3pin medix dir-10 dewasa/pediatrik/neonat baharu, pengilang, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat









