
Drager Air Shields Probe Temperature Reusable Probe
Katalog: Suhu
Jenis Produk: Probe Suhu Yang Boleh Digunakan Semula
Kuantiti Pesanan Mininum: 1PCS
Persijilan: CE / ISO13485
Harga: Rundingan
Description/kawalan
Drager Air Shields Probe Temperature Reusable Probe
Tempat asal:China
Terma pembayaran:100% T / T, Western Union, Paypal
Cara penghantaran:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa penghantaran:1-3 hari untuk sampel, 7-14 hari untuk pesanan besar selepas pembayaran.
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi:
* Suhu persekitaran: 0 hingga 40 ° C (32 hingga 104 ° F)
* Kelembapan relatif: 0% hingga 80%
* Tekanan hiperbarik: 86 kPa-106kPa
* Bahan: Kabel Jaket TPU Berkualiti Tinggi, panjang 3m, Kelabu
Maklumat produk:
| Nama Produk | Probe Suhu Boleh Digunakan Semula |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Warna kabel | Kelabu |
| Panjang kabel | 3m |
| Bahan Kabel | Jaket TPU |
| Diameter kabel plumbum | 4mm |
| Penyambung Instrumen |
3 pin |
| Penyambung Akhir Pesakit | permukaan kulit |
| Berat | 100G |
| Jenis | Probe Suhu |
| Pakej | Pek 1 keping dalam beg PE, kemudian masukkan ke dalam 1 kadbod. |
| Saiz pakej tunggal | 16X10X1 cm |
Cool tags: perisai udara pelindung probe suhu yang boleh digunakan semula, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







