
Kabel Sambungan Spo2 RVS-100 yang serasi
Tempoh pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, melalui laut
Masa utama: 1-7 hari (bergantung pada kuantiti anda)
MOQ: 30 keping
Description/kawalan
Kabel Sambungan Spo2 RVS-100 yang serasi
Tempoh pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, melalui laut
Masa utama: 1-7 hari (bergantung pada kuantiti anda)
MOQ: 30 keping
Spesifikasi teknikal:
| Jenis | Kabel Sambungan Spo2 |
| Sijil | CE / ISO |
| Warna kabel | Kelabu |
| Diameter kabel | 4mm |
| Bahan kabel | Jaket TPU |
| Panjang Kabel Batang | 2.4m |
| Penyambung Proximax | Penyambung 14-Pin Nellcor Oximax |
| Penyambung distal | Perempuan DB9 |
| Pengelasan Instrumen | Kelas II |
| Ukuran pesakit | Dewasa / Pediatrik |
| Berat bersih | 150g |
| Jaminan | setahun |

Cool tags: kabel sambungan spo2 serasi rvs-100, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Datex-Ohmeda Cable Adapter SpO2 yang serasi
-

Serasi Bionet 7pin SpO2 penyesuai kabel / kabel samb...
-

Nihon Kohden JL-906P SpO2 Sambungan Kabel / penyesua...
-

Covidien Nellcor Serasi 9 Pin Spo2 Extension Adapter...
-

Kabel penyesuai SpO2 yang sesuai dengan Nellcor
-

Kabel Sambungan Non-Oximax SpO2 Nellcor yang Sesuai

