
Kabel Sambungan Nihon Kohden Spo2 JL-900P
Model yang Sesuai No.Nihon Kohden Lifescope S, BSS-9800 Lifescope M, BSM 9510 Lifescope PBSM 4100 Skop kehidupan A, BSM 5100 Lifescope L, BSM 2350
Tempoh pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, melalui laut
Masa utama: 1-7 hari (bergantung pada kuantiti anda)
MOQ: 30 keping
Description/kawalan
Kabel Sambungan Nihon Kohden Spo2 JL-900P
Model yang Sesuai No.Nihon Kohden Lifescope S, BSS-9800 Lifescope M, BSM 9510 Lifescope PBSM 4100 Skop kehidupan A, BSM 5100 Lifescope L, BSM 2350
Tempoh pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, melalui laut
Masa utama: 1-7 hari (bergantung pada kuantiti anda)
MOQ: 30 keping
Spesifikasi teknikal:
| Jenis | Kabel Sambungan Spo2 |
| Sijil | CE / ISO |
| Warna kabel | Kelabu |
| Diameter kabel | 4mm |
| Bahan kabel | Jaket TPU |
| Panjang Kabel Batang | 2.4m |
| Penyambung Proximax | Penyambung Nihon Kohden 14-pin |
| Penyambung distal | Penyambung D-Sub 9-Pin Perempuan, dengan kunci |
| Pengelasan Instrumen | Kelas II |
| Ukuran pesakit | Dewasa / Pediatrik |
| Berat bersih | 150g |
| Jaminan | setahun |


Cool tags: kabel sambungan nihon kohden spo2 jl-900p, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Pilihan yang serasi 5pin kabel sambungan / penyesuai...
-

Serasi Nellcor Disember-4 / DEC-8 SpO2 penyesuai kab...
-

Serasi Nellcor DOC-10 N595 N600 SpO2 penyesuai kabel...
-

SpO2 Adpater Cable DB9 Untuk Masimo LNC-10 2056
-

GE Spo 2 Kabel Sambungan Teknologi Sensor Nellcor O...
-

Spih2 Adapter Extension Cable Nihon Kohden yang serasi

