Kabel Sambungan Mindray SpO2 7 Pin-0010-30-42737
Nombor Bahagian: Mindray 0010-30-42737
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Kabel Sambungan Mindray SpO2 7 Pin-0010-30-42737
Penerangan Produk:Ext-Cable, 8ft, Round 7p> DB9F, Sesuai untuk sensor NELLCOR dan 0010-S
Sesuai untuk:Accutorr 3, Accutorr 7, BeneView T1, BeneView T5, BeneView T8, Beneheart D6, DPM6, DPM7, MEC 12, MPM, PM 6800, Passport 12, Passport 8
Teknologi Spo2:Modul Mindray
OEM P / N:0010-30-42737
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Kabel Penyesuai Spo2 |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Nombor Bahagian | PSN0125 |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Bahan Kabel | Jaket TPU |
| Diameter kabel | 4mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung Instrumen | Penyambung bulat, 7-pin, dengan kunci |
| Penyambung Bahagian Sensor | Pin 9 Perempuan DB |
| Panjang kabel | 2.4m / 8 kaki |
| Pembungkusan | Pakej berasingan dengan beg PE |
| Pengelasan Instrumen | Kelas II |
| Hartanah | Monitor EKG, mesin ECG |
| Berat | 100g |
| Jaminan | 1 tahun |


Cool tags: mindray spo2 extension cable 7 pin-0010-30-42737, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Biolight Digital MonitorA3, A5, A6, A8.adapter Cable
-

Masimo Rainbow RED PC-04 (2058) PC-08 (2059) Adapter...
-

GE Oximax yang bersesuaian SpO2 Adapter Cable / exte...
-

Serasi Masimo LNC MAC-395 14pin SpO2 Adapter Cable /...
-

Riba HP Philips M1900B SpO2 penyesuai kabel / sambun...
-

Kabel Sambungan Spo2 RVS-100 yang serasi



