Pelangi XLD1308 Bateri Boleh Dicas Semula Perubatan
Serasi:Pelangi XLD1308
Terma pembayaran: T/T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa plumbum: 3-7 hari bekerja
Sampel boleh didapati
Description/kawalan
Jika anda sedang mencari pelangi xld1308 bateri boleh dicas semula perubatan, selamat datang untuk menghubungi kilang kami. Sebagai salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka di China, kami akan menawarkan anda bukan harga yang paling murah tetapi kompetitif dan perkhidmatan yang sangat baik. Sila yakin untuk membeli produk berkualiti kami.
Pelangi XLD1308 Bateri Boleh Dicas Semula Perubatan
Tempat Asal:China
Nama Jenama:Rainbow
Pensijilan:Ce
Serasi:XLD1308
Kuantiti Pesanan Minimum:1pcs
Harga:seperti yang dibincangkan
Masa Penghantaran:1-3 hari bekerja
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi Teknikal:
| Nama produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat Asal | Guangdong, Malaysia |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE/ISO |
| Saiz | 24*61*182mm |
| Kapasiti Nominal | 2600mAh |
| Berat badan | 253g |
| Jenis | li-ion |
| Voltan Nominal | 14.8v |
| Permohonan | PM9000A |
| Kuantiti sel | 4 Sel |
| Warna | Hitam |
| Pakej | Kotak individu |



Cool tags: pelangi xld1308 bateri boleh dicas semula perubatan, pengeluar, pembekal, kilang, murah, membeli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat









