
Tanda-tanda Penting Mindray Memantau Bateri LI12I001A
Serasi:Mindray T1
Terma pembayaran: T/T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa plumbum: 3-7 hari bekerja
Sampel boleh didapati
Description/kawalan
Jika anda sedang mencari tanda-tanda penting mindray memantau bateri li12i001a, selamat datang untuk menghubungi kilang kami. Sebagai salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka di China, kami akan menawarkan anda bukan harga yang paling murah tetapi kompetitif dan perkhidmatan yang sangat baik. Sila yakin untuk membeli produk berkualiti kami.
Tanda-tanda Penting Mindray Memantau Bateri LI12I001A
Tempat Asal:China
Nama Jenama:Mindray
Pensijilan:Ce
Serasi:LI12I001A, 2ICR19/65
Kuantiti Pesanan Minimum:1pcs
Harga:seperti yang dibincangkan
Masa Penghantaran:1-3 hari bekerja
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi Teknikal:
| Nama produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat Asal | Guangdong, Malaysia |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE/ISO |
| Saiz | 73X46.5X24 mm |
| Kapasiti Nominal | 2600mAh |
| Berat badan | 120G |
| Jenis | LI-ION |
| Voltan Nominal | 7.4V |
| Permohonan | Mindray T1 |
| Kuantiti sel | 2 Sel |
| Warna | Hitam |
| Pakej | Kotak individu |

Cool tags: tanda-tanda penting minda memantau bateri li12i001a, pengeluar, pembekal, kilang, murah, membeli
Seterusnya:Bateri Penggantian Monitor GE UT4000
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







