Bateri Monitor Philips MP30 M4605A
Sesuai: M4605A, 989803135861
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Bateri Monitor Philips MP30 M4605A
Tempat asal:China
Jenama:Philips
Persijilan:CE
Sesuai:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Kuantiti Pesanan Minimum:1 keping
Harga:seperti yang dibincangkan
Masa penghantaran:1-3 hari bekerja
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Saiz | 149x 89x19.7 mm |
| Kapasiti Nominal | 7800mAh |
| Berat | 476g |
| Jenis | LI-ION |
| Voltan Nominal | 10.8V |
| Permohonan | MP20 , MP30 , MP40 , MP50 , MP60 , MP70 , MP80, MP90 , M8001A , M8002A , M8100, MX500, MX450, MX600 |
| Kuantiti sel | 9 Sel |
| Warna | Hitam |
| Pakej | Kotak individu |


Cool tags: philips mp30 monitor bateri m4605a, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Bateri Penggantian Untuk Modul Bateri MAQUET 6487180...
-

GE Pemantau Pesakit Monitor Bateri Dash 3000 SM201-6
-

Cadangan Bateri Penggantian Perubatan Mesin Edan Ecg
-

Bateri Peralatan Perubatan Nihon Kohden Defibrillator
-

BiolighM800 3.7 V monitor bateri gantian-03
-

Edan F6 Monitor Penggantian Bateri TWSLB-006



