Bateri Peralatan Perubatan Nihon Kohden Defibrillator
Sesuai: Nihon Kohden ECG-930K EC-7511 TEC-7521K ECG-9320G
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Bateri Peralatan Perubatan Nihon Kohden Defibrillator
Tempat Asal: China
Jenama:Nihon Kohden
Persijilan: CE
Model Number: TEC-7521K
Kuantiti Pesanan Minimum: 1pcs
Harga: seperti yang dibincangkan
Masa Penghantaran: 1-3 hari bekerja
Keupayaan Bekalan: 600pcs / minggu
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Saiz | 98 * 79 * 55mm |
| Kapasiti Nominal | 2900mAh |
| Berat | 990g |
| Jenis | Plumbum yang dimeteraikan |
| Voltan Nominal | 12V |
| Permohonan | NIHON KOHDEN TEC-7500 ECG-9522P TEC-7511F, TEC-7511G, TEC-7511K, TEC-7511R TEC-7521F, TEC-7521G, TEC-7521K, TEC-7521R, TEC-7531F, TEC-7531G, TEC-7531K, TEC-7531R, QM-501D, QI-911E, QI-912E, BR-911D, BR-912D, BR-913D, KD-901E, KH-801D |
| Warna | Biru |
| Pakej | Kotak individu |



Cool tags: bateri peralatan perubatan nihon kohden defibrillator, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 IM9A Battery
-

Untuk HYLB-957A Penggantian Bateri Perubatan
-

Pek Bateri Li-ion boleh dicas semula LI23S002A
-

CardioServ 30344030 Bateri Defibrillator Untuk GE SC...
-

LI34I001A BeneHeart Mindray D5 D6 Defibrillators Bat...
-

Biolight LB-08 Li-ion Battery Pack 12-100-1003




