
Comen tertutup monitor Lead LH-COM261MD
Serasi: untuk Comen 8000A, STAR8000,, STAR8000B, NTS-3000A
Terma pembayaran: T/T, Western Union, PayPal
Penghantaran kaedah: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, by Sea
Masa plumbum: 3-7 hari bekerja
Sampel boleh didapati
Description/kawalan
Jika anda sedang mencari untuk comen yang ditutup monitor utama LH-com261md, dialu-alukan untuk menghubungi kilang kami. Sebagai salah satu pengeluar terkemuka dan pembekal di China, kami akan menawarkan anda bukan harga yang paling murah tetapi kompetitif dan perkhidmatan yang sangat baik. Sila Yakinlah untuk membeli produk berkualiti kami.
Comen tertutup monitor Lead LH-COM261MD
Tempat asal:China
Nama jenama:Comen
Pensijilan:Ce
Nombor bahagian:fm1226, DJW-12-2.6, FP1
Kuantiti pesanan minimum:1pcs
Harga:seperti yang dibincangkan
Masa penghantaran:1-3 hari bekerja
Keupayaan bekalan:600pcs/minggu
Spesifikasi teknikal:
| Nama produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Model | NP 2.6-12 |
| Tempat asal | Guangdong, Cina |
| Nama jenama | Berdoa-Med |
| Pensijilan | CE/ISO |
| Saiz | 70 * 47 * 99mm |
| Kapasiti nominal | 2600mAh |
| Jenis | Plumbum dimeteraikan |
| Voltan nominal | 12V |
| Permohonan | Comen 8000A, STAR8000, STAR8000B, NTS-3000A |
| Warna | Hitam |
| Pakej | Kotak individu |

Cool tags: comen tertutup monitor Lead LH-com261md, pengeluar, pembekal, kilang, murah, membeli
Sepasang:Comen pek bateri LI-ION STAR5000
Seterusnya:Comen Vital Signs Monitor Battery LHJ18650
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







