Mindray Batteries Sealed Lead 2300mAh Biomedical
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Mindray Batteries Sealed Lead 2300mAh Biomedical
Tempat Asal: China
Nama Jenama: Mindray
Persijilan: CE
Nombor Model: IPM9800
Kuantiti Pesanan Minimum: 1pcs
Harga: seperti yang dibincangkan
Masa Penghantaran: 1-3 hari bekerja
Bateri Bioperubatan Sealed Lead Untuk mindray IPM9800, LCS-1912, PM8000,1030,1050,9030P
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Bateri yang boleh dicas semula |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Saiz | 182 * 24.1 * 61mm |
| Kapasiti Nominal | 2300mAh |
| Berat | 740g |
| Jenis | Plumbum yang dimeteraikan |
| Voltan Nominal | 12v |
| Permohonan | Bateri Monitor Pesakit |
| Warna | Hitam |
| Cahaya Tinggi | Bateri Mesin ECG, bateri GE Mac 1200 |
| Kapasiti | 2300mAh |
| Nombor Bahagian | LCS-1912 |
| Pakej | Kotak individu |


Cool tags: mindray bateri tertutup plumbum 2300mah bioperubatan, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Mindray Monitor Pesakit Boleh dicas semula Bateri As...
-

BeneHeart Mindray D2 D3 Defibrillators Battery
-

Pek Bateri Li-ion boleh dicas semula LI23S002A
-

CardioServ 30344030 Bateri Defibrillator Untuk GE SC...
-

LI34I001A BeneHeart Mindray D5 D6 Defibrillators Bat...
-

Biolight LB-08 Li-ion Battery Pack 12-100-1003




