Mindray Monitor Pesakit Boleh dicas semula Bateri Asid Pemimpin
Asal: Guangdong, China
Jenama: berdoa-med
Jenis: Lead-acid Battery, Bateri boleh dicas semula
Sijil: CE, RoHS
Description/kawalan
Mindray Monitor Pesakit Boleh dicas semula Bateri Asid Pemimpin
Perihal Produk:
| Voltan Nominal | 12V |
| Kapasiti Nominal | 2300mAh |
| Saiz | 182x61x24 mm |
| Berat badan | 0.65 kg |
| Warna | Hitam |
| Taipkan Bateri | Pemantauan Pesakit Bateri boleh dicas semula |
| Jenis Bahan | Bateri asid plumbum |
| Waranti | 2 tahun |
Ciri-ciri:
1. berkualiti tinggi, harga yang kompetitif, baik cari, penghantaran cepat-cepat
2.Material penyambung dan kabel mematuhi piawaian UL dan Roh
3.Quality 100% terjamin, pengukuran yang tepat dan respons cepat
4. Fleksibiliti dan ketahanan yang terkini
5.OEM / ODM tersedia, disesuaikan dan lukisan diterima
6.Sample Order dan Small Order diterima
7. Syarat pembayaran: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
8. kaedah penghantaran: DHL, EMS, UPS atau Fedex
Cool tags: Mindray Monitor Pesakit Boleh dicas semula Lead-acid Bateri, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Kabel Kabel Ibup Adapter Siemens Drager -BD
-

Philips Untuk BD IBP Transduser Kabel 684081
-

Datex Ohmeda IBP Ke Edwards Transduser Adapter AS / ...
-

Fisher & paykel HWA-850L01 Pemanas kabel penyesuai k...
-

Fisher & Paykel 900MR858 kabel penyesuai kabel Peman...
-

Pemanas Wire Pemanas Untuk Humidifier MR850 Dan Humi...





