
Bateri Peranti Perubatan ME202C Untuk Philips
Sesuai: Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Bateri Peranti Perubatan ME202C Untuk Philips
Tempat asal:China
Jenama:Philips
Persijilan:CE
Nombor model:Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981
Kuantiti Pesanan Minimum:1 keping
Harga:seperti yang dibincangkan
Masa penghantaran:1-3 hari bekerja
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Saiz | 149 * 90 * 20mm |
| Kapasiti Nominal | 7800mAh |
| Berat | 490g |
| Jenis | LI-ION |
| Voltan Nominal | 10.8v |
| Permohonan | Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981 |
| Warna | Hitam |
| Pakej | Kotak individu |

Cool tags: bateri peranti perubatan me202c untuk philips, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

BeneHeart Mindray D2 D3 Defibrillators Battery
-

Pek Bateri Li-ion boleh dicas semula LI23S002A
-

Nihon Kohden Ni-MH Battery Pack X062. YS-076P5
-

GE Pemantau Pesakit Monitor Bateri Dash 3000 SM201-6
-

Sandaran Bateri Perubatan Philips Defibrillator Hear...
-

Sandaran Bateri Peralatan Perubatan Untuk Schiller

