Sandaran Bateri Peralatan Perubatan Untuk Schiller
Sesuai: Schiller CardioVit AT102 MS-2007 MS-2015 MS-2010
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Sandaran Bateri Peralatan Perubatan Untuk Schiller
Tempat Asal: China
Jenama: Nihon Kohden
Persijilan: CE
Model Number:AT102+, MS-2007, MS-2015,MS-2010
Kuantiti Pesanan Minimum:1 keping
Harga: seperti yang dibincangkan
Masa Penghantaran: 1-3 hari bekerja
Keupayaan Bekalan: 600pcs / minggu
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Saiz | 72.4 * 17.1 * 71.6mm |
| Kapasiti Nominal | 4800mAh |
| Berat | 170g |
| Jenis | Li-Polimer |
| Voltan Nominal | 7.2v |
| Permohonan | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Warna | Biru |
| Pakej | Kotak individu |


Cool tags: sandaran bateri peralatan perubatan untuk schiller, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat









