Bateri Penggantian Monitor Contec CMS6000
Sesuai: CMS6000 , HMS6500
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Sekiranya anda mencari bateri pengganti monitor conts cms6000, sila hubungi kilang kami. Sebagai salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka di China, kami tidak akan menawarkan harga yang terbaik tetapi kompetitif dan perkhidmatan terbaik. Yakinlah untuk membeli produk berkualiti kami.
Bateri Penggantian Monitor Contec CMS6000
Tempat asal:China
Jenama:Sambungan
Persijilan:CE
Sesuai:CMS6000
Kuantiti Pesanan Minimum:1 keping
Harga:seperti yang dibincangkan
Masa penghantaran:1-3 hari bekerja
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Saiz | 72 * 59 * 17.5mm |
| Kapasiti Nominal | 3800mAh |
| Berat | 380g |
| Jenis | Li-Polimer |
| Voltan Nominal | 7.4v |
| Sel Bateri QTY | 2 Sel |
| Permohonan | ContecCMS6000 , HMS6500 |
| Warna | Biru |
| Pakej | Kotak individu |


Cool tags: bateri pengganti monitor contec cms6000, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat











