Bateri Penggantian Perubatan Colin Pal 3110
Sesuai: untuk Colin Pal 3110, Pal 3110P
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Sekiranya anda mencari bateri pengganti perubatan colin pal 3110, selamat datang untuk menghubungi kilang kami. Sebagai salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka di China, kami tidak akan menawarkan harga yang terbaik tetapi kompetitif dan perkhidmatan terbaik. Yakinlah untuk membeli produk berkualiti kami.
Bateri Penggantian Perubatan Colin Pal 3110
Tempat asal:China
Jenama:Colin
Persijilan:CE
Sesuai:BX-10BAT
Nombor Bahagian:Pal 3110
Kuantiti Pesanan Minimum:1 keping
Harga:seperti yang dibincangkan
Masa penghantaran:1-3 hari bekerja
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Saiz | 134.42x85.3x17.8mm |
| Kapasiti Nominal | 4500mAh |
| Berat | 380g |
| Jenis | NI-MH |
| Voltan Nominal | 12v |
| Sel Bateri QTY | 10 Sel |
| Permohonan | Pal 3110, Pal 3110P |
| Warna | Biru |
| Pakej | Kotak individu |

Cool tags: colin medical pengganti bateri pal 3110, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat










