
Kabel sambungan Siemens SpO2-3375834
Nombor bahagian: Draeger 3368433
Terma pembayaran: T/T, Western Union, PayPal
Penghantaran kaedah: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, by Sea
Masa plumbum: 3-7 hari bekerja
Sampel boleh didapati
Description/kawalan
Kabel sambungan Siemens SpO2-3375834
Penerangan produk:Ext-kabel, 8ft, pusingan 7P > DB9F, sesuai untuk NELLCOR DS-100A o S0010 siri
Sesuai untuk:Siemens perubatan SC 6002XL, SC7000, SC8000, SC9000XL
Teknologi Spo2: Modul Nellcor Oximax
OEM P/N:3375834
Spesifikasi teknikal:
| Nama produk | Kabel penyesuai Spo2 |
| Tempat asal | Guangdong, Cina |
| Nombor bahagian | PSN0072B |
| Nama jenama | Berdoa-Med |
| Pensijilan | CE/ISO |
| Bahan kabel | TPU jaket |
| Diameter kabel | 4mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung alatan | Lelaki, 7-PIN, penyambung bulat, masukkan |
| Penyambung sisi sensor | Wanita DB 9 PIN |
| Panjang kabel | 2.4 m/8kaki |
| Pembungkusan | Pakej dibahagi dengan beg PE |
| Klasifikasi alatan | Kelas II |
| Hartanah | EKG monitor, Mesin ' |
| Berat badan | 100g |
| Waranti | 1 tahun |

Cool tags: Siemens spo2 sambungan kabel-3375834, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Mindray BeneView T5, T8 0010-20-42710 serasi SpO2 pe...
-

Nellcor SCP-10 Adaptor Cable / extension Cable Suit ...
-

GE 11pin Masimo Module SpO2 Adapter Cable / extensio...
-

GE 11pin Masimo LNOP SpO2 Adapter Cable / extension ...
-

Philips 8-pin Adapter SpO2 yang serasi M1943AL
-

Masimo 9 Pin Pesakit Perubatan Reusable SpO2 Sensor ...

