Kabel Sambungan Philips Spo2 M1943A
Nombor Bahagian: AMC CB-A400-1006VN; Beta Biomed B400-0602; Perubatan Pasifik NXPH200; Philips M1943A; Sage E01-11M; Tenacore TE1514
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Kabel Sambungan Philips Spo2 M1943A
Penerangan Produk:Ext-Cable, 8ft, hemicycle 8p> DB9F, Sesuai untuk sensor NELLCOR dan 0010-S
Sesuai untuk:PhilipsHeartstream XL, IntelliVue FAST-SpO2, IntelliVue MP70, M1020B, M2601A, M3000A, M3001A, M3001A A01, M3001A A01C06, M3001A A01C12, M3001A A01C18, M3002A MMS X2, M35A, M5A, M5A, M5A, M35A , SureSigns VS4, VM4
Teknologi Spo2:Modul Nellcor OxiSmart
Rujukan OEM P / N:M1943A
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Kabel Penyesuai Spo2 |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Nombor Bahagian | PSN0015X |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Bahan Kabel | Jaket TPU |
| Diameter kabel | 4mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung Instrumen | Penyambung Lelaki Berbentuk D 8-pin Philips |
| Penyambung Bahagian Sensor | Penyambung D-Sub 9-Pin Wanita |
| Panjang kabel | 2.4m / 8 kaki |
| Pembungkusan | Pakej berasingan dengan beg PE |
| Pengelasan Instrumen | Kelas II |
| Hartanah | Monitor EKG, mesin ECG |
| Berat | 100g |
| Jaminan | 1 tahun |

Cool tags: Philips spo2 sambungan kabel m1943a, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat









