Kabel sambungan masimo SpO2 LNC-4-ext
Nombor bahagian: Masimo LNC-4-ext, 2021, 2285
Terma pembayaran: T/T, Western Union, PayPal
Penghantaran kaedah: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, by Sea
Masa plumbum: 3-7 hari bekerja
Sampel boleh didapati
Description/kawalan
Kabel sambungan masimo SpO2 LNC-4-ext
Penerangan produk: Penyesuai, DB9M > DB9F, serasi untuk NELLCOR sensor dan S0010 siri
Sesuai untuk:Masimo semua; Siri zoll E, M siri, R Series; Datascope Passport 2, spektrum, ketiga-tiga; Invivo pengiring II OPT30, PRISM, T8; Dinamap Pro 1000
Teknologi Spo2: Masimo
OEM P/N:LNC-4-ext
Spesifikasi teknikal:
| Nama produk | Kabel penyesuai Spo2 |
| Tempat asal | Guangdong, Cina |
| Nama jenama | Berdoa-Med |
| Pensijilan | CE/ISO |
| Bahan kabel | TPU jaket |
| Diameter kabel | 4mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung alatan | Jejaka, 9-PIN D-sub penyambung, Triple masukkan |
| Penyambung sisi sensor | Perempuan, 9-PIN D-sub penyambung, Triple masukkan |
| Panjang kabel | 2.4 m/8kaki |
| Pembungkusan | Pakej dibahagi dengan beg PE |
| Klasifikasi alatan | Kelas II |
| Hartanah | EKG monitor, Mesin ' |
| Berat badan | 100g |
| Waranti | 1 tahun |


Cool tags: masimo spo2 sambungan kabel LNC-4-ext, pengilang, pembekal, kilang, murah, membeli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Masimo Rainbow RED PC-04 (2058) PC-08 (2059) Adapter...
-

Criticare / CSI Kabel Adapter 518D SpO2 yang serasi
-

Riba HP Philips M1900B SpO2 penyesuai kabel / sambun...
-

Masimo 9 Pin Pesakit Perubatan Reusable SpO2 Sensor ...
-

Kabel Sambungan Non-Oximax SpO2 Nellcor yang Sesuai
-

Mindray Compatible 6 Pin SPO2 Adapter Cable



