Masimo Kabel Sambungan Pendek SpO2 LNC MAC-180 yang serasi
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
MOQ: 50 keping
Description/kawalan
Kabel Sambungan SpO2 Pendek Kompatibel MasimoLNC MAC-180
Terma pembayaran:T / T, Western Union, Paypal
Cara penghantaran:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama:3-7 hari bekerja
MOQ:50 keping
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Kabel sambungan Spo2 |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Nombor model | Masimo |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Bahan Kabel | TPU |
| Diameter kabel | 4mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung Jarak | Penyambung masimo DB9 Pin lelaki |
| Proksimal Penyambung | Penyambung DB9 wanita |
| Panjang kabel | 2.4m |
| Pembungkusan | Pek Individu |
| Pengelasan Instrumen | Kelas II |
| Hartanah | Monitor EKG, mesin ECG |
| Berat | 100g |
| Jaminan | 1 tahun |


Cool tags: Masimo Compatible Short SpO2 Extension Cable LNC MAC-180, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Biolight Digital MonitorA3, A5, A6, A8.adapter Cable
-

Modul Invivo Nellcor serasi kabel / sambungan 9383 S...
-

Datascope Passport kabel penyesuai / kabel sambungan
-

SpO2 Adpater Cable DB9 Untuk Masimo LNC-10 2056
-

Kabel sambungan Spo2 Nihon Kohden serasi
-

Kabel Bipolar Silikon Electrosurgica EURO US Boleh D...




