Sensor Mindray 512F SPO2 Asli
Nombor Bahagian: 512F
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Sensor Mindray 512F SPO2 Asli
Penerangan Produk:Sensor spo2 pendek, 3ft, 7P Dewasa, sesuai untuk Mindray 512F
Sesuai untuk:Mindray 512F
Teknologi Spo2:Modul Nellcor Oximax
OEM P / N:512F
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Sensor Spo2 |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Mindray |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Bahan Kabel | Jaket TPU |
| Diameter kabel | 4mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung Instrumen | Lelaki, 7-pin, Dual keyed |
| Penyambung Bahagian Sensor | Klip Dewasa |
| Panjang kabel | 0.9m / 3 kaki |
| Pembungkusan | Pakej berasingan dengan beg PE |
| Pengelasan Instrumen | Kelas II |
| Hartanah | Monitor EKG, mesin ECG |
| Berat | 100g |
| Jaminan | 1 tahun |


Cool tags: sensor mindray 512f spo2 original, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat











