Biolight Bayi Pakai Buang Spo2 Sensor Pakai Buang Pulse Spo2 Sensor
Katalog: Spo2 Sensor
Jenis Produk: Biolight sensor spo2 pakai buang
Kuantiti Pesanan Mininum: 100PCS
Pensijilan: CE/ ISO13485
Description/kawalan
Jika anda sedang mencari penderia spo2 pelupusan bayi biolight spo2 sensor spo2 sensor, selamat datang untuk menghubungi kilang kami. Sebagai salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka di China, kami akan menawarkan anda bukan harga yang paling murah tetapi kompetitif dan perkhidmatan yang sangat baik. Sila yakin untuk membeli produk berkualiti kami.
| Warna Kabel | Putih |
|---|---|
| Diameter Kabel | 3.2 mm |
| Bahan Kabel | Jaket PVC |
| Kategori | SpO2 |
| Pensijilan | CE, ISO 80601-2-61:2011, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, RoHS Patuh |
| Distal penyambung | Lelaki 9-Pin D-Sub Penyambung |
| Proksimal Penyambung | Pelekat Bayi |
| Bebas Latex | Ya |
| Jenis Pembungkusan | Kotak |
| Unit Pembungkusan | 24 |
| Saiz Pesakit | Bayi (3-15Kg) |
| Teknologi SpO2 | Digital |
| Steril | Tidak |
| Jumlah Panjang Kabel | 1m/3.5 ka |
| Waranti | 0 bulan |
| Berat badan | 1.8lb |
Cool tags: biolight bayi pakai buang spo2 sensor boleh guna sensor spo2 sensor, pengeluar, pembekal, kilang, murah, membeli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat










