Nellcor Compatible 14 Pin Spo2 Sensor Neonate Wrap
Keserasian: Nellcor N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Oksimeter yang memerlukan Sensor Nellcor OxiMax, Symphony N-3000
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
MOQ: 50 keping
Description/kawalan
Nellcor Compatible 14 Pin Spo2 Sensor Neonate Wrap
Keserasian:Nellcor N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Oksimeter yang memerlukan Nellcor OxiMax sensor, Symphony N-3000
Terma pembayaran:T / T, Western Union, Paypal
Cara penghantaran:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama:3-7 hari bekerja
MOQ:50 keping
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Sensor Spo2 |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Nombor model | Nihon Kohden |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Bahan Kabel | Jaket TPU |
| Diameter kabel | 4 belah hingga 2.5 * 2 mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung Jarak | Lelaki, Penyambung Ungu 14-pin DB |
| Proksimal Penyambung | Balut Neonate |
| Panjang kabel | 3m |
| Pembungkusan | Pek Individu |
| Pengelasan Instrumen | Kelas II |
| Hartanah | Monitor EKG, mesin ECG |
| Berat | 100g |
| Jaminan | 1 tahun |

Cool tags: pembungkus neonate sensor 14 pin spo2 serasi nellcor, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat









