Probe Suhu Dataskop Mindray - 040-000055-00
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 1-7 hari bekerja
MOQ: 50 keping
Description/kawalan
Sekiranya anda mencari probe suhu dataskrip mindray - 040-000055-00, selamat datang untuk menghubungi kilang kami. Sebagai salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka di China, kami tidak akan menawarkan harga yang terbaik tetapi kompetitif dan perkhidmatan terbaik. Yakinlah untuk membeli produk berkualiti kami.
Probe Suhu Dataskop Mindray - 040-000055-00
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
MOQ: 50 keping
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Sensor Spo2 yang boleh digunakan semula |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Nombor model | Mindray |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Bahan Kabel | TPU |
| Diameter kabel | 4mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung Jarak | 5-Pin, Penyambung Berbentuk D, Dikunci |
| Proksimal Penyambung | Probe Esofagus / rektum |
| Panjang kabel | 3m |
| Pembungkusan | Pek Individu |
| Pengelasan Instrumen | Kelas II |
| Hartanah | Monitor EKG, mesin ECG |
| Berat | 150g |
| Jaminan | 1 tahun |


Cool tags: probe suhu datascope mindray - 040-000055-00, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







