Mennen Soft SpO2 Probe Cable Sensor
Serasi: Mennen
Saiz: Klip Finger Dewasa, klip Finger Pediatrik, Silikon Dewasa Silikon, Sihat Pediatrik Lembut, Bungkus Neonate (tidak dapat ditentukan), Bungkus Neonate (boleh dilepas)
Asal: Guangdong, China
Jenama: berdoa-med
Description/kawalan
Mennen Soft SpO2 Probe Cable Sensor
Spesifikasi teknikal:
| Warna kabel | Kelabu |
|---|---|
| Diameter kabel | 4 berpecah kepada 2.5 * 2 mm |
| Bahan Kabel | TPU Jacket |
| Kategori | SpO2 |
| Persijilan | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS Compliant |
| Penyambung Distal | Penyambung pin 8 pusingan |
| Penyambung Proximal | Pediatrik Lembut |
| Latex bebas | Ya |
| Jenis Pembungkusan | Beg |
| Unit Pembungkusan | 1 |
| Saiz Pesakit | Pediatrik (15-40Kg) |
| Teknologi SpO2 | Digital |
| Steril | Tidak |
| Jumlah Panjang Kabel | 3 m |
| Waranti | 12 bulan |
| Berat badan | 150 g |
Ciri-ciri:
1 Premium kualiti, harga yang kompetitif, baik cari, penghantaran cepat-cepat
2.Material penyambung dan kabel mematuhi piawaian UL dan Roh
3.Quality 100% terjamin, pengukuran yang tepat dan respons cepat
4. Fleksibiliti dan ketahanan yang terkini
5. Proses teknologi: memotong, mengimpal, mencetak, memasang dan menguji
6.OEM / ODM tersedia, disesuaikan dan lukisan diterima
7.Sample Order dan Order Kecil diterima
8. Syarat pembayaran: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
9. kaedah penghantaran: DHL, EMS, UPS atau Fedex
Cool tags: Mennen Soft SpO2 Probe Cable Sensor, pengilang, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Kontron 7138 Adult Finger Clip SpO2 sensor, 12pin
-

Best Datex-Ohmeda OXY-F4-N Klip Pelantar Dewasa yang...
-

Mindray Masimo 40degree serasi SpO2 Sensor Pulse Oxi...
-

Bruker M3 Adult serasi SpO2 Sensor
-

Biolight Digital 5pin One Notch Adult SpO2 Sensor
-

Philips Round 8pin M1190A Sensor Spo2 Finger Clip Re...

