Klip Dewasa MASIMO LNC-10 2056 SpO2 Sensor
Masa utama: 1-7 hari bekerja (bergantung pada kuantiti anda)
Syarat pembayaran: Deposit T / T 100%, Western Union
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Melalui laut
MOQ: 20 PCS
Description/kawalan
Klip Dewasa MASIMO LNC-10 2056 SpO2 Sensor
Model yang Sesuai No.MASIMO LNC-10 2056
Masa utama: 1-7 hari bekerja (bergantung pada kuantiti anda)
Syarat pembayaran: Deposit T / T 100%, Western Union
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Melalui laut
MOQ: 20 PCS
Spesifikasi teknikal:
| Warna kabel | Kelabu |
| Bahan kabel | Jaket TPU |
| Diameter kabel | 4mm |
| Penyambung instrumen | Penyambung masimo merah 20-pin |
| Penyambung hujung pesakit | Klip |
| Panjang kabel | 3m |
| Ukuran pesakit | Dewasa |
| Berat | 150g |
| Jaminan | 1 tahun |

Cool tags: Klip Dewasa MASIMO LNC-10 2056 SpO2 Sensor, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat









