
Masimo Sensor Langsung SpO 2 Sensor
Sesuai: MASIMO LNC-10 2056
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 1-7 hari bekerja
MOQ: 2 keping
Description/kawalan
Sekiranya anda mencari sensor langsung {0}} yang sesuai dengan masimo, selamat datang untuk menghubungi kilang kami. Sebagai salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka di China, kami tidak akan menawarkan harga yang terbaik tetapi kompetitif dan perkhidmatan terbaik. Yakinlah untuk membeli produk berkualiti kami.
Masimo Sensor Langsung SpO 2 Sensor
Sesuai: MASIMO LNC-10 2056
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 1-7 hari bekerja
MOQ: 2 keping
Spesifikasi teknikal:
| Warna kabel | kelabu |
| Panjang kabel | 3m |
| Diameter kabel | 4 mm |
| Bahan kabel | Jaket TPU |
| Sijil | CE, ISO 13485 |
| Penyambung instrumen | Masimo, Merah, penyambung 20-pin |
| Terminal akhir pesakit | Klip dewasa |
| Teknologi 2 | Masimo Tech |
| Berat | 150g |
| Jaminan | 1 tahun |

Cool tags: masimo kompatibel langsung spo 2 sensor, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Seterusnya:Klip Sensor Dewasa GE Medical SPO 2
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







