Sensor Datex Ohmeda Flat Connector SpO 2
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
MOQ: 50 keping
Description/kawalan
Sensor Datex Ohmeda Flat Connector SpO 2
Terma pembayaran:T / T, Western Union, Paypal
Cara penghantaran:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama:3-7 hari bekerja
MOQ:50 keping
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Sensor Spo 2 |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Nombor model | Datex Ohmeda |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Bahan Kabel | Jaket TPU |
| Diameter kabel | 4 mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung Jarak | Penyambung GE 11-pin, dua kekunci rata |
| Proksimal Penyambung | Pelbagai Tapak |
| Panjang kabel | 3m |
| Pembungkusan | Pek Individu |
| Pengelasan Instrumen | Kelas II |
| Hartanah | Monitor EKG, mesin ECG |
| Berat | 300g |
| Jaminan | 1 tahun |


Cool tags: sensor, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Serasi Fukuda Denshi DS7100 Nellcor N595 N600 OXIMAX...
-

Datex Ohmeda OXY-F4-N Spo2 Sensor Klip Jari Dewasa y...
-

Lohmeier Serasi SpO2 Probe Sensor Pediatric Soft
-

Dolphin 2G00751 Sensor SPO2 14-pin dewasa yang serasi
-

Nonin 8500 Flat 8-Pin Klip Veterinar SPO2 Sensor
-

Mindray 12-Pin Neonate Soft SPO2 Sensor



