FN-2000FC850 Pernafasan Humidifier
Katalog: Nelayan & Paykel
Jenis Produk: MR850 Humidifier
Kuantiti Pesanan Mininum: 1PCS
Pensijilan: CE/ ISO13485
Harga: Rundingan
Description/kawalan
FN-2000FC850 Pernafasan Humidifier
Tempat Asal:China
Terma Pembayaran:100% T / T, Western Union, PayPal
Kaedah Penghantaran:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa Penghantaran:1-3 hari untuk sampel, 7-14 hari untuk pesanan besar selepas pembayaran.
Spesifikasi humidifier kawalan Servo:
| Model | PN-2000FC850 |
| Kekerapan bekalan | 50/60 Hz |
| Voltan Bekalan | 220V/ 110V |
| Plat Pemanas | 150W |
| Wayar Pemanas | 22V-, 2.73A, 60W, 50/60Hz |
| Plat Pemanas Over-Suhu Potongan | 90±6°C |
| Seting Kawalan Suhu | |
| Mod Invasif | Cawangan kebuk:35.5-37°C, Saluran Udara: 35-40°C |
| Mod Noninvasive | Cawangan kebuk:31°C, Airway: 28-34°C |
| Paparan | Tiga digit, 0.56 inci, 7 segmen LED |
| Pelbagai | 10-70°C, Ketepatan: ±0.3°C (dalam Julat Suhu 25-45) |
| Penggera Kelembapan Tinggi | Penggera segera dan boleh didengar pada suhu yang dipaparkan pada 41°C atau jika suhu saluran udara melebihi 43°C |
| Penggera Kelembapan Rendah | Penggera boleh didengar antara 15 minit @29.5°C, dan 60 minit @34.5°C (Mod Invasif sahaja) |

Cool tags: fn-2000fc850 pelukan pernafasan, pengeluar, pembekal, kilang, murah, membeli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat











