
Tiub Berkembar Selang Udara Nihon Kohden NIBP Dengan Penyambung Plastik
Katalog: NIBP
Jenis Produk: Selang Udara NIBP
Kuantiti Pesanan Mininum: 1PCS
Persijilan: CE / ISO13485
Harga: Rundingan
Description/kawalan
Tiub Dual Hose Air Nihon Kohden NIBP dengan Penyambung Plastik
Tempat asal:China
Terma pembayaran:100% T / T, Western Union, Paypal
Cara penghantaran:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa penghantaran:1-3 hari untuk sampel, 7-14 hari untuk pesanan besar selepas pembayaran.
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi:
* Suhu persekitaran: 0 hingga 40 ° C (32 hingga 104 ° F)
* Kelembapan relatif: 0% hingga 80%
* Tekanan hiperbarik: 86 kPa-106kPa
* Bahan: Kabel Jaket TPU Berkualiti Tinggi, panjang 0.9m, kelabu; pinggan emas di snap
Maklumat produk:
| Nama Produk | Selang Udara NIBP |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Warna kabel | kelabu |
| Gaya kabel | Tiub Berkembar |
| Panjang kabel | 3m |
| Bahan Kabel | Jaket TPU |
| Diameter kabel plumbum | 7mm |
| Penyambung Instrumen | Pin berkembar |
| Penyambung Akhir Pesakit | Penyambung plastik |
| Berat | 300G |
| Jenis | Tiub NIBP |
| Pakej | Pek 1 keping dalam beg PE, kemudian masukkan ke dalam 1 kadbod. |
| Saiz pakej tunggal | 16X10X1 cm |
| Jaminan | 12 bulan |
Tentang kita:
Kami adalah pengeluar profesion di daratan China, kami mempunyai jenama sensor spo2, kabel ECG dan wayar timbal, kabel EKG dan wayar plumbum, kabel NIBP, kabel IBP, probe suhu, kabel Holter dan kabel wayar, Bateri Penggantian Perubatan, dll.

Cool tags: tiub dwi hos udara nihon kohden nibp dengan penyambung plastik, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







