
Bateri Penggantian Monitor Mindray IMEC8
Sesuai: Mindray IMEC8, IMEC10, IMEC12, IPM8, IPM10, IPM12, IMEC5, IMEC7
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Bateri Penggantian Monitor Mindray IMEC8
Tempat asal:China
Jenama:Mindray
Persijilan:CE
Sesuai:LI13I001A
Kuantiti Pesanan Minimum:1 keping
Harga:seperti yang dibincangkan
Masa penghantaran:1-3 hari bekerja
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Papan perlindungan pintar arus dan arus pendek
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Saiz | 148 * 60 * 23 mm |
| Kapasiti Nominal | 4500mAh |
| Berat | 330G |
| Jenis | LI-ION |
| Voltan Nominal | 11.1V |
| Permohonan | Mindray IMEC8, IMEC10, IMEC12, IPM8, IPM10, IPM12, imec5, IMEC7 |
| Kuantiti sel | 6 Sel |
| Warna | hitam |
| Pakej | Kotak individu |

Cool tags: mindray monitor penggantian bateri imec8, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







