MAQUET Servo-I Servo-S Battery Untuk Ventilator
Katalog: Bateri
Jenis Produk: Isi semula Bateri
Kuantiti Pesanan Mininum: 1PCS
Persijilan: CE / ISO13485
Harga: Rundingan
Description/kawalan
MAQUET Servo-I Servo-S Battery untuk Ventilator
Tempat asal:China
Terma pembayaran:100% T / T, Western Union, Paypal
Cara penghantaran:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa penghantaran:1-3 hari untuk sampel, 7-14 hari untuk pesanan besar selepas pembayaran.
Spesifikasi:
* Pelindung kabel mempunyai prestasi kebisingan anti-elektromagnetik yang kuat
* Panjang produk boleh disesuaikan
* Model produk boleh disesuaikan
* Die yang disesuaikan
* Uji Ketegangan Produk> 15Kg
* Suhu persekitaran: 0 hingga 40 ° C (32 hingga 104 ° F)
* Kelembapan relatif: 0% hingga 80%
* Tekanan hiperbarik: 86 kPa-106kPa
* Bahan: Kabel Jaket TPU Berkualiti Tinggi, Kelabu
Maklumat produk:
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Keserasian | GEMS 622177K 51731 |
| Model yang serasi | PRO1000 / PRO1006 / PRO1008 / PRO1009 |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Warna | Biru |
| Saiz Bateri | 153x90x21mm |
| Bahan | NI-MH |
| Berat | 600g |
| Kapasiti | 4000mAh |
| Kuantiti Sel | 12 sel |
| voltan | 12V |
| Jenis | Bateri yang boleh dicas semula |
| Pakej | pek individu |
| Jaminan | 1 tahun |

Cool tags: maquet servo-i servo-s bateri untuk ventilator, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat











