Tanda Ge Vital Pantau Bateri
Katalog: Bateri
Jenis Produk: BATERI GE
Kuantiti Pesanan Mininum: 1PCS
Pensijilan: CE/ ISO13485
Harga: Rundingan
Description/kawalan
Tanda Ge Vital Pantau Bateri
Tempat Asal:China
Terma Pembayaran:100% T / T, Western Union, PayPal
Kaedah Penghantaran:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa Penghantaran:1-3 hari untuk sampel, 7-14 hari untuk pesanan besar selepas pembayaran.
Butiran produk:
| Tempat Asal | Guangdong, Malaysia |
| Jenama | Berdoa-med |
| Keserasian | GE MS 622177K 51731 |
| Model yang serasi | PRO1000/PRO1006/PRO1008/PRO1009 |
| Pensijilan | CE/ISO |
| Warna | Blue |
| Saiz Bateri | 84 x 34 x 33 mm |
| Bahan | NI-MH |
| Berat badan | 1.2KG |
| Kapasiti | 7800mAh |
| Kuantiti Sel | 20 sel |
| Voltan | 12V |
| Jenis | Bateri boleh dicas semula |
| Pakej | pek individu |
| Waranti | 1 tahun |

Cool tags: tanda-tanda penting ge memantau bateri, pengeluar, pembekal, kilang, murah, membeli
Sepasang:Bateri Pam Jagung Jaring Kellymed
Seterusnya:Bateri Monitor ECG Nihon Kohden
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat











