Mesin Penggantian Mesin ECG EDAN BATERI SE-1
Serasi: HYLB-102,18287-2000,TWSLB-005,JHOTA-99K-00
Terma pembayaran: T/T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa plumbum: 3-7 hari bekerja
Sampel boleh didapati
Description/kawalan
Jika anda sedang mencari bateri pengganti mesin edan ecg se-1, selamat datang untuk menghubungi kilang kami. Sebagai salah satu pengeluar dan pembekal terkemuka di China, kami akan menawarkan anda bukan harga yang paling murah tetapi kompetitif dan perkhidmatan yang sangat baik. Sila yakin untuk membeli produk berkualiti kami.
Mesin Penggantian Mesin ECG EDAN BATERI SE-1
Tempat Asal:China
Nama Jenama:EDAN
Pensijilan:Ce
Serasi:HYLB-102,18287-2000,TWSLB-005,JHOTA-99K-00
Kuantiti Pesanan Minimum:1pcs
Harga:seperti yang dibincangkan
Masa Penghantaran:1-3 hari bekerja
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi Teknikal:
| Nama produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat Asal | Guangdong, Malaysia |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE/ISO |
| Saiz | 73*20*70mm |
| Kapasiti Nominal | 2600mAh |
| Berat badan | 189g |
| Jenis | LI-ion |
| Voltan Nominal | 14.4V |
| Permohonan | HYLB-102,18287-2000,TWSLB-005,JHOTA-99K-00 |
| Kuantiti sel | 4 Sel |
| Warna | Blue |
| Pakej | Kotak individu |


Cool tags: edan ecg mesin pengganti bateri se-1, pengeluar, pembekal, kilang, murah, membeli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat











