
Bateri Penggantian Perubatan Contec ECG-1200
Serasi: Contec ECG-1200,ECG-1200G,ECG-1600D
Terma pembayaran: T/T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa plumbum: 3-7 hari bekerja
Sampel boleh didapati
Description/kawalan
Bateri Penggantian Perubatan Contec ECG-1200
Tempat Asal:China
Nama Jenama:Kontec
Pensijilan:Ce
Serasi:ECG-1200,ECG-1200G,ECG-1600D
Kuantiti Pesanan Minimum:1pcs
Harga:seperti yang dibincangkan
Masa Penghantaran:1-3 hari bekerja
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi Teknikal:
| Nama produk | Bateri boleh dicas semula perubatan |
| Tempat Asal | Guangdong, Malaysia |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE/ISO |
| Saiz | 58x36x71mm |
| Kapasiti Nominal | 4000mAh |
| Berat badan | 310g |
| Jenis | Li-Polymer |
| Voltan Nominal | 14.8V |
| Permohonan | Contec ECG-1200,ECG-1200G,ECG-1600D |
| Kuantiti sel | 4 Sel |
| Warna | Blue |
| Pakej | Kotak individu |

Cool tags: Bateri Penggantian Perubatan Contec ECG-1200, pengeluar, pembekal, kilang, murah, membeli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

10.8V 65Wh Bateri Lithium Ion boleh dicas semula yan...
-

Bateri Penggantian Untuk Modul Bateri MAQUET 6487180...
-

Edan SD5 SD6 Monitor Penggantian Bateri FSNH-6XAA2000
-

Bateri Mesin Biocare HYLB-722 ECG LH-ECG601MD
-

Bateri Monitor Penggantian Biolight BLT-1203A
-

Bateri Monitor Perubatan Philips VM1 863264

