
Kabel Adapter IBP yang Sesuai dengan Drager
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
MOQ: 50 keping
Description/kawalan
Kabel Adapter IBP yang Sesuai dengan Drager
Keserasian:Infinity Delta, Infinity Delta XL, Infinity Gamma X XL, Infinity Kappa
Syarat pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa utama: 3-7 hari bekerja
MOQ: 50 keping
Spesifikasi teknikal:
| Nama Produk | Kabel Penyesuai IBP |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Nombor model | Drager |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Bahan Kabel | TPU |
| Diameter kabel | 4mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung Jarak | Rectangular, 16-Pin Connector, Keyed |
| Proksimal Penyambung | Penyambung Bulat, 10-Pin, Berkunci |
| Panjang kabel | 3m |
| Pembungkusan | Pek Individu |
| Pengelasan Instrumen | Kelas II |
| Hartanah | Monitor EKG, mesin ECG |
| Berat | 100g |
| Jaminan | 1 tahun |

Cool tags: kabel penyesuai ibp yang sesuai dengan drager, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Kualiti baik Siemens Drager SC7000 SC8000 Child Fing...
-

GE Marquette (Masimo) serasi SpO2 Sensor Pulse Oxime...
-

GE Marqutte Klip Jari Dewasa Spo2 Sensor DB 11pin Un...
-

Biolight M8500 M9500 12-pin Adult Clip SpO2 Sensor
-

GE Critikon 8721 7-Pin Klip Veterinar SpO2 Sensor
-

Nihon Kohden 10-Pin Pediatric Soft SPO2 Sensor

