Kabel Philips EKG dan wayar Leaddengan snap
Penghantaran kaedah: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, by Sea
Masa plumbum: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Description/kawalan
Kabel Philips EKG dan wayar Leaddengan snap
Terma pembayaran: T/T, Western Union, PayPal
Penghantaran kaedah: DHL, TNT, EMS, FedEx, UPS, by Sea
Masa plumbum: 3-7 hari bekerja
Sampel disediakan
Spesifikasi teknikal:
| Nama produk | Kabel ' t EKG ' |
| Tempat asal | Guangdong, Cina |
| Nama jenama | Berdoa-Med |
| Pensijilan | CE/ISO |
| Bahan kabel | TPU jaket |
| Diameter kabel | 4mm |
| Warna kabel | Kelabu |
| Penyambung Distal | 12 PIN pusingan masukkan |
| Penyambung Proximal | Buncis |
| Panjang kabel | 2.2 m |
| Panjang kabel utama | 0.9 m/1.2 m |
| Pembungkusan | Pek individu |
| Klasifikasi alatan | Kelas II |
| Hartanah | EKG monitor, Mesin ' |
| Berat badan | 300g |
| Waranti | 1 tahun |


Cool tags: kabel Philips EKG dan wayar leaddengan snap, pengilang, pembekal, kilang, murah, membeli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat









