Spacelabs Round 17 Pin ECG Cable Leadwire 5 Leads
Katalog: ECG
Jenis produk: ECG Cable Leadwire
Kuantiti Pesanan Mininum: 1PCS
Persijilan: CE / ISO13485
Harga: Rundingan
Description/kawalan
Spacelabs Round 17 Pin ECG Cable Leadwire 5 Leads
Tempat asal:China
Terma pembayaran:100% T / T, Western Union, Paypal
Cara penghantaran:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa penghantaran:1-3 hari untuk sampel, 7-14 hari untuk pesanan besar selepas pembayaran.
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi:
* Suhu persekitaran: 0 hingga 40 ° C (32 hingga 104 ° F)
* Kelembapan relatif: 0% hingga 80%
* Tekanan hiperbarik: 86 kPa-106kPa
* Bahan: Kabel Jaket TPU Berkualiti Tinggi, panjang 3m, kelabu
Maklumat produk:
| Nama Produk | Kabel Leadwire ECG |
| Tempat asal | Guangdong, China |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE / ISO |
| Warna kabel | Kelabu |
| Panjang Kabel Batang | 2.7m |
| Panjang Kabel Plumbum | 0.9m |
| Bahan Kabel | Jaket TPU |
| Diameter kabel plumbum | 2.6mm |
| Penyambung Instrumen | 17 pin |
| Penyambung Akhir Pesakit | Tangkap |
| Berat | 300G |
| Jenis | Kabel ECG |
| Pakej | Pek 1 keping dalam beg PE, kemudian masukkan ke dalam 1 kadbod |
| Jaminan | 1 tahun |

Cool tags: spacelabs round 17 pin ecg cable leadwire 5 lead, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat









