Kabel ECG BeneView 12pin Mindray N17/N15/N12
Tempat Asal: Guangdong, China
Jenama: pray-med
Jenis: Kabel ECG Satu Keping
Bahan: Jaket TPU
Description/kawalan
Kabel ECG Mindray BeneView N17/N15/N12 12pin
Penerangan Produk
| kategori | ECG |
|---|---|
| Pensijilan | CE, ISO |
| Penyambung Distal | Bulat, 12-penyambung pin, Dikunci |
| Penyambung Proksimal | snap/klip |
| Tanpa lateks | ya |
| Warna Kabel Plumbum | kelabu |
| Diameter Kabel Plumbum | 2.6 mm |
| Bahan Kabel Plumbum | Jaket TPU |
| Pengekodan Warna Plumbum | IEC/AHA |
| Nombor Plumbum | 3/5 |
| Jenis Pembungkusan | Beg |
| Unit Pembungkusan | 1 |
| Saiz Pesakit | Dewasa/Pediatrik |
| Perisai | ya |
| Rintangan | Tidak |
| steril | Tidak |
| Jumlah Panjang Kabel | 3.6m |
| Panjang Kabel Batang | 2.7m |
| Waranti | 12 bulan |
Keserasian
| Pengeluar | Model |
|---|---|
| Biocare | Saya 12 |
| Medica D | Siri Logicare 2000 |
| Mindray > Datascope | BeneView N17/N15/N12, Beneheart D6/D3, DPM6, DPM7, siri uMEC, MEC 1000, MPM, PM5000, PM6000, Pasport 12, Pasport 8, T8, iPM-9800,iPM 8/10/12, iMEC8/10/12 |
| Penlon InterMed | Semua |
3LD, 5LD, AHA, IEC, Klip, Snap
5LD: AHA ( (putih, hijau, coklat, merah, hitam), IEC (merah, hitam, putih, hijau, kuning)
3LD: AHA (putih, merah, hitam), IEC (merah, hijau, kuning)
Setiap jenama boleh melakukan 5LD atau 3 LD, 5 LD lebih daripada dua buckle boleh mengukur nafas.



Berprofil rendah, masukkan snap acuan atau penyambung picit menawarkan keselesaan pesakit dan lampiran selamat pada elektrod snap.
reka bentuk ergonomik, titisan air mata penamatan mengurangkan kekusutan pada penyambung hujung pesakit. Penamatan Grabber dan klip mini mempunyai dwi
kenalan logam sisi untuk menyediakan sambungan.


Cool tags: kabel ecg mindray 12pin beneview n17/n15/n12, pengilang, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat












