
Snap-3-Leads Kabel ECG yang Sesuai dengan HELLIGE
No Model yang Sesuai: Hellige, Servomed 4, Generation, SCP 851, SCP 852, SCP 844, SCS 804,, CardioServ, VICOM-sm
Tempoh pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, melalui laut
Masa utama: 1-7 hari (bergantung pada kuantiti anda)
MOQ: 30 keping
Description/kawalan
Snap-3-Leads Kabel ECG yang Sesuai dengan HELLIGE
No Model yang Sesuai: Hellige, Servomed 4, Generation, SCP 851, SCP 852, SCP 844, SCS 804,, CardioServ, VICOM-sm
Tempoh pembayaran: T / T, Western Union, Paypal
Kaedah penghantaran: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, melalui laut
Masa utama: 1-7 hari (bergantung pada kuantiti anda)
MOQ: 30 keping
Spesifikasi teknikal:
| Jenis | Kabel ECG |
| Warna kabel | Kelabu |
| Bahan kabel | Jaket TPU |
| Sambungan kabel | 3 petunjuk |
| Panjang Kabel Batang | 2.7m |
| Panjang kabel plumbum | 0.9m |
| Penyambung instrumen | 10-Pin |
| Piawai | IEC |
| Terminal Akhir Pesakit | Tangkap |
| Ukuran pesakit | Dewasa / Pediatrik |
| Berat bersih | 300g |
| Jaminan | setahun |

Cool tags: Kabel ecg 3-lead yang sesuai dengan hellige, pengeluar, pembekal, kilang, beli murah
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Stabil Kualiti Spacelabs 3lead ECG Kabel, IEC, klip ...
-

Serasi Philips 12pin M3046a, m1102a 5lead ECG Kabel,...
-

DRE Kompresibel ECG Transducer Cable 5 Leads Snaps
-

Bionet Langsung-Sambungkan Kabel Kabel EKG AHA / IEC
-

Nihon Kohden 20 Pin ECG Cable 5 Leads Snap
-

GE Healthcare One-Piece 3 Leads Klip Kabel ECG

