
Draeger Air Shields ECG Cable 5-LD yang serasi
Tempoh Pembayaran: T / T, Western Union
Kaedah penghantaran: DHL, TNT, UPS, EMS, Fedex, Melalui laut
Hantar masa: 1-7 hari bekerja (bergantung pada kuantiti anda)
MOQ: 20 keping
Description/kawalan
Draeger Air Shields ECG Cable 5-LD yang serasi
Model Compatibel:
(AIR): HRRM-71-1 / 2, Porta-Fib I, II, III, System5 (baru), System6 (Neonatal)"
(ALT): 800,800Plus, CX ATL Ultrasound" CX200, CX400, Apogee, HDI 9/2000 Interspec Cardiology XL" Mark IV, Mark Vii, Ultramark 4/5/7/9"
(BCI): 3101,3404,6100,6200, 9100,9200, Penasihat, Autocorr"
(COLIN): BP308, BP408, CBM3000
(CSI): 504US, 602-4USP, Poet2, Cendekiawan"
(GMS): Corometrics 556 Critikon 8100T / Dinamap 8700/9700"
(IVY): 101 (sebelum 1989), 402, 700
(LSI): LS5, 261
(MDE): Escort 100, 101,102,200, 300 Prism, 360SL, 450SL, 521A PortaPak 80, PortaPak 90/1000"
(MPC): Lifepak 6 Life Pak 9 , Life Pak 9B VSM-1ESF (tanpa perintang)"
(NELLCOR): N-200/250 C-LOCK N-1000, NPB-3900, NPB-4000
(NK): BSM-8301A / 8302A / 8500A / 8502A OEC-6102A (s / n> 20156) / 7102A / 8108A OEC-6105A (s / n> 20226), TEC-7100A, TEC-5200A ( s / n> 20421), TEC-7200A / 7300A;
(PACE-TECH): Minipack 300, Minipack 3000/3100, MiniMax4000CL, Vitalmax 800 Plus / 2100/2200/4000/4100, Vitalmax / 4000CL / 4000 Modular / 4100CL (PMS): M3921A A1, M3923A A1 M3925AA1, M3927AA3, M3928 39 M3929AA3" PIONEER
(Optik Amerika): 26125 33167, 5260, 5330, Pulsar 4" PPG
(Datamedix, Becton-Dickinson) Penjaga 1001 / N1001
(BURDICK): Medic3 / 4/5 / 4045Defib," 500/600/900 Siri
(tanpa pernafasan) 90300/90400/90600/90700 Siri TEK-208/408/511/512/514/521" PC Samping Tempat Tidur, PCMS
(Vitatek): 4045Defib / 208/400 / 500Series"
(Protokol): Propaq100 / 200Series, Atlas Propaq Encore, Propaq CS, Ultra Smart"
(ZOLL): D900, PD1200, PD1400 UT4000A, UT4000A, UT4000Apro, UT6000A, UT4000B, UT4000C, UT4000F, UT6000F, UT4000Fpro, UT4800
Spesifikasi teknikal:
| Warna Kabel | Kelabu |
| Sijil | CE / ISO |
| Bahan kabel | Jaket TPU |
| Plumbum kabel | 5 petunjuk |
| Panjang kabel batang | 2.7m |
| Panjang kabel plumbum | 0.9m |
| Penyambung Instrumen | Pusingan 6-Pin |
| Penyambung hujung pesakit | Klip / picit / ambil |
| Ukuran pesakit | Dewasa / Pediatrik |
| Piawai | IEC |
| Berat | 300g |
| Jaminan | 1 tahun |

Cool tags: perisai udara draeger yang sesuai dengan kabel ecg 5-ld, pengeluar, pembekal, kilang, murah, beli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







