AAMI serasi langsung
Terma pembayaran: T/T, Western Union, PayPal
Penghantaran kaedah: DHL, UPS, EMS, FedEx, oleh laut
Masa plumbum: 1-7 hari bekerja
MOQ: 2 PCS
Description/kawalan
AAMI serasi langsung
Model serasi No.: AAMI
"(AIR): HRRM-71-1/2, Porta-Fib I, II, III, System5 (baru), System6 (neonatal)"
(ALT): 800, 800Plus, CX ATL ultrasound "CX200, CX400, apogee, HDI 9/2000 Interspec Cardiology XL" Mark IV, Mark VII, Ultramark 4/5/7/9 "
(BCI): 3101, 3404, 6100, 6200, 9100, 9200, Penasihat, Autocorr "
(COLIN): BP308, BP408, CBM3000 (CSI): 504US, 602-4USP, Poet2, ulama "
(GMS): Corometrics 556 Critikon 8100T/Dinamap 8700/9700 "(IVY): 101 (sebelum 1989), 402, 700 (LSI): LS5, 261 (MDE): pengiring 100, 101,102,200, 300 PRISM, 360SL, 450SL, 521A PortaPak 80, PortaPak 90/1000"
(MPC): Lifepak 6 Life Pak 9,Life Pak 9B VSM-1ESF (w/resistors) "
(NELLCOR): N-200/250 C-LOCK N-1000, NPB-3900, NPB-4000/3LDPEA002A PEA002B PEA002C PEA002D TPU5LDPEA002E PEA002F PEA002G PEA002H 1KΩ3LDPEA003A PEA003B PEA003C PEA003D TPU5LDPEA003E PEA003F PEA003G PEA003H/3LDPEA020A PEA020B PEA020C PEA020D TPU5LDPEA020E PEA020F PEA020G PEA020H 1KΩ3LDPEA021A PEA021B PEA021C PEA021D TPU5LDPEA021E PEA021F PEA021G PEA021H(NK): BSM-8301A/8302A/8500A/8502A OEC-6102A (s/n > 20156)/7102A/8108A OEC-6105A (s/n > 20226), TEC-7100A, TEC-5200A (s/n > 20421), TEC-7200A/7300A;
(PACE-TECH): Minipack 300, Minipack 3000/3100, MiniMax4000CL, Vitalmax 800 Plus/2100/2200/4000/4100, Vitalmax/4000CL/4000 modular/4100CL
(PMS): M3921A A1, M3923A A1 M3925AA1, M3927AA3, M3928A3,M3929AA3 "PERINTIS (American optik): 26125 33167, 5260, 5330, Pulsar 4"
PPG (Datamedix, Becton-Shafie) Guardian 1001/N1001
(BURDICK): Medic3/4/5/4045Defib, "500/600/900 siri (w/o pernafasan) 90300/90400/90600/90700 siri TEK-208/408/511/512/514/521"
Sisi katil PC, PCMS (Vitatek): 4045Defib/208/400/500Series "(protokol):P ropaq100/200Series, Atlas Propaq Encore, Propaq CS, ultra pintar"
(ZOLL):D 900, PD1200, PD1400 UT4000A, UT4000A, UT4000Apro, UT6000A, UT4000B, UT4000C, UT4000F, UT6000F, UT4000Fpro, UT4800
Spesifikasi teknikal:
| Warna kabel | Kelabu |
| Bahan kabel | TPU jaket |
| Penyambung alatan | Pusingan 6-PIN |
| Terminal hujung pesakit | Buncis |
| Standard | AHA |
| Membawa kabel | 3 bakal pelanggan |
| Panjang kabel | 2.7 m |
| Panjang kabel utama | 0.9 m |
| Berat badan | 120g |
| Waranti | 1 tahun |


Model serasi No.
Cool tags: Stadium AAMI serasi secara langsung "kabel Aha, pengilang, pembekal, kilang, murah, membeli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat









