
Kabel batang serasi mindray
Masa plumbum: 1-7 hari bekerja (bergantung kepada kuantiti anda)
Terma pembayaran: 100% T/T Deposit, Western Union
Penghantaran kaedah: DHL, TNT, EMS, UPS, FedEx, oleh laut
MOQ: 5 PCS
Description/kawalan
Jika anda sedang mencari kabel batang serasi mindray, selamat datang untuk menghubungi kilang kami. Sebagai salah satu pengeluar terkemuka dan pembekal di China, kami akan menawarkan anda bukan harga yang paling murah tetapi kompetitif dan perkhidmatan yang sangat baik. Sila Yakinlah untuk membeli produk berkualiti kami.
Kabel batang serasi mindray
Masa plumbum: 1-7 hari bekerja (bergantung kepada kuantiti anda)
Terma pembayaran: 100% T/T Deposit, Western Union
Penghantaran kaedah: DHL, TNT, EMS, UPS, FedEx, oleh laut
MOQ: 5 PCS
Spesifikasi teknikal:
| Warna kabel | Kelabu |
| Panjang kabel | 2.4 m |
| Diameter kabel | 4mm |
| Penyambung alatan | Pusingan 12 PIN lelaki hijau |
| Bahan kabel | TPU jaket |
| Standard | AHA/IEC |
| Berat badan | 300g |
| Waranti | 1 tahun |

Cool tags: mindray serasi batang kabel, pengeluar, pembekal, kilang, murah, membeli
Sepasang:Skrin penyesuai batang-Med
Seterusnya:GE-multi-link perubatan 12-ld
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







