M1968A/M1644A/M1673A/M1671A ECG Leadwire 5-Leads
Katalog: ECG
Jenis Produk: ECG Leadwires
Kuantiti Pesanan Mininum: 1PCS
Pensijilan: CE/ ISO13485
Harga: Rundingan
Description/kawalan
M1968A/M1644A/M1673A/M1671A ECG Leadwire 5-Leads
Tempat Asal:China
Terma Pembayaran:100% T / T, Western Union, Paypal
Kaedah Penghantaran:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, melalui laut
Masa Penghantaran:1-3 hari untuk sampel, 7-14 hari untuk pesanan besar selepas pembayaran.
Keupayaan bekalan:600pcs / minggu
Spesifikasi:
*Suhu ambien: 0 hingga 40°C (32 hingga 104°F)
*Kelembapan relatif: 0% hingga 80%
*Tekanan hiperbarik: 86kPa-106kPa
*Bahan: Kabel Jaket TPU Berkualiti Tinggi, panjang 3m, kelabu
Butiran produk:
| Nama produk | Kabel Sambungan IBP |
| Tempat Asal | Guangdong, Malaysia |
| Jenama | Berdoa-med |
| Pensijilan | CE/ISO |
| Keserasian | Philips |
| Warna kabel | Kelabu |
| Panjang Kabel Batang | 2.7m |
| Panjang Kabel Plumbum | 0.9m |
| Bahan Kabel | Jaket TPU |
| Diameter kabel plumbum | 2.6mm |
| Nombor petunjuk | 5 petunjuk |
| Penyambung Akhir Pesakit | Klip |
| Berat badan | 150G |
| Jenis | Kabel ECG |
| Standard | Iec |
| Pakej | 1piece pek dalam beg PE, kemudian dimasukkan ke dalam 1 karton |
| Waranti | 1 tahun |


Cool tags: m1968a/m1644a/m1673a/m1671a ecg leadwire 5-leads, pengilang, pembekal, kilang, murah, membeli
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat
-

Datex, siemens, goldway, bionet LL Type 3lead Wire, ...
-

GE Marqutte Dash PRO4000 3lead ECG Wire, IEC / AHA, ...
-

Nihon Kohden BR903P 3lead Wire ECG kabel untuk Snap,...
-

Universal (Tanpa Penyambung) ECG Cable Leadwires 5 L...
-

Klip Lejar 5 Philips Disposble ECG Leadwire
-

Leads Leadwire 5 ECG pakai Marquette




